درباره ما

BEH3
درباره ما

شرکت پیشگامان به شم آرا

شرکت پیشگامان به شم آرا، یکی از اولین تولیدکنندگان عطر ایرانی به حساب می‌آید که فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرد. این مجموعه با بهره گیری از متخصصان حوزه عطر و ترکیب برترین رایحه‌های بویایی، توانست جایگاه خود را به زودی در بازار پیدا کند. در حال حاضر شرکت پیشگامان به شم آرا، دارای دو برند تخصصی به نام‌‎های برندینی و رویالیون در حوزه عطر است.

BEH 4

اولین تولیدات شرکت به شم آرا شامل عطرهای 25 میل برندینی می‌‌شود که مشابه با معروف ترین عطرهای دنیا با شیشه‌هایی شبیه به برند اصلی تولید و به بازار عرضه شدند. حجم پایین این عطرها موجب شد تا مشتریان بتوانند براحتی، عطر موردنظر خود را، همه جا، به همراه داشته باشند. خط تولید عطر های 33 میل نیز هم راستا با کلکسیون 25 میل، از معروف ترین برندهای عطر دنیا مشابه سازی شد. این روایح در بطری شیشه های بسیار خاص و زیبا در سایز 33 میل قابل خریداری هستند.

550-550-1

کلکسیون عطر 90 میل برندینی، یکی از تازه ترین کالکشن های این برند به شمار می‌آید. این عطرها در سایز 90 میل با رایحه‌هایی خاص و مرغوب تولید می‌شوند. مجموعه عطر 90 میل برندینی دارای دو کالکشن زنانه و مردانه است که شیشه و جعبه این محصولات با خلاقیت و سلیقه بالایی طراحی شدند. روایح عطرهای 90 میل و بسته بندی آنها در سال 1401، بازنگری و باکیفیت بالاتری مجدد در اختیار مشتریان قرار گرفت.

550-550

برند رویالیون، برند عطرهای نیش شرکت پیشگامان به شم آرا محسوب می‌شود. این عطر شامل مجموعه‌ روایح لوکس و پرظرافتی است که از ترکیب هنرمندانه‌ی بهترین عصاره‌ها پدید آمدند. این روایـــح در بطــری ‌هــای کریستـــالی با طراحی شکیـل و چشم‌نواز ، ارائه شدند تا لذت مضاعف استفاده از یک عطر نفیس را به ارمغان آورند.